חוק הספורט
עורך דין צבי זגלשטיין

עורך דין צבי זגלשטיין

חוק הספורט

חוק הספורט מדגיש כי על ספורטאי הנוטל חלק בתחרות ספורט להיות מבוטח על ידי אחד מגופי הספורט המארגנים את התחרות. התיקון קובע כי גם ספורטאי רשאי לבטח את עצמו, ואם עשה כן, או אם בוטח בביטוח אחר שמתקיימים בו התנאים לפי החוק, יהיו גופי הספורט פטורים מלבטח אותו. כמו כן, התיקון הוסיף לרשימת הספורטאים הפטורים מביטוח את הספורטאים המשתתפים בפעילות ספורט שאין בגינה תשלום שכר או כל תמורה אחרת.

התיקון שהגיע בשנת 2016, כביכול נועד להגן ולהוסיף לזכויות הספורטאים, בעוד שאומר כי המדינה מחוייבת לבטחו ועל גופי הספורט לא חלה אחריות הביטוח. לפני כן גופי הספורט היו מוכרחים לבטח את ספורטאים בביטוח תאונות אישיות לתקרית תאונות ספורטאים. בעבר, משרדנו הייה תובע גם את חברות הביטוח הפרטיות וגם את הביטוח הלאומי בגין אובדן כושר עבודה, תאונת עבודה, וכיוצא בזאת, הספורטאים הם  נפגעו כי כעת יש רק גורם מבטח אחד, והפיצוי פוחת משמעותית.

במשרדנו מעבר לידע והנסיון הרפואי הרב שצברנו, והרבה בזכות רופא צמוד שהמשרד מעסיק לייעוץ ולמקסום מימוש זכויות לקוחותינו, אנו דואגים לנבור בעברם ולחפש עבור לקוחתינו את כל הביטוחים המגיעים להם.  

המון פעמים לקוחותינו אינם מודעים או אינם זוכרים כי מבוטחים בחברות הביטוח השונות, וכחלק ממעטפת השירות המקיפה שלנו אנו דואגים לאתר את כל הביטוחים הקיימים.

לקבלת ייעוץ משפטי

חייגו עכשיו:

03-9444747

סיכום דבר: