אובדן כושר עבודה

משרד זגלשטיין ייצג בהצלחה מזה למעלה מעשור אלפי לקוחות. הידע והניסיון אשר נצברו במשרד במהלך השנים מבטיחים ללקוחותינו סיכויי הצלחה גבוהים וקבלת הפיצוי המקסימלי שניתן. 

השירות כולל ליווי וייצוג מול חברות הביטוח עד להשגת הפיצוי הגבוה ביותר שניתן. המשרד יגיש התביעה לחברת הביטוח ועורך דין מטעם המשרד ילווה וייצג את הלקוח עד לסיום ההליך. במקרה הצורך יוגשו ערעורים בערכאות המשפטיות השונות וזאת בכדי למקסם את הפיצוי עבור הלקוח.

מי זכאי לתבוע אובדן כושר עבודה?

אדם אשר איבד את כושר עבודתו, בין ממחלה ובין מתאונה, והוא מבוטח בביטוח אובדן כושר עבודה – יכול לתבוע את חברת הביטוח ולקבל תשלום חודשי עד להחלמתו וחזרת יכולתו להשתכר. ביטוח אובדן כושר עבודה הינו חלק מהביטוח הפנסיוני בו חייב כל מעביד לבטח את עובדיו החל משנת 2008, חובה זהה חלה על עצמאים לבטח את עצמם החל משנת 2017. אין זה משנה אם הנפגע מבוטח בביטוח מנהלים או ביטוח פנסיוני כל עוד ישנו מרכיב של ביטוח אובדן כושר עבודה בפוליסה – הנפגע יהיה מבוטח. אין לבלבל עם קופות הגמל בהם אין מרכיב של ביטוח אובדן כושר עבודה או מוות כלל וכלל! חברות ביטוח שונות מציעות מסלולים שונים כאשר בכל מסלול ניתן משקל שונה למרכיב אובדן כושר העבודה ביחס למרכיב החיסכון וביטוח שארים.  

אובדן כושר עבודה מוחלט או ספציפי?

ביטוח אובדן כושר עבודה במסגרת קרן הפנסיה מגן בדר"כ רק מפני אובדן מוחלט של יכולת המבוטח לעבוד בכל עבודה המתאימה לכישוריו. בביטוח אובדן כושר עבודה מוחלט גם אם מדובר ברופא מנתח אשר איבד את יכולתו לנתח, חברת הביטוח תטען כי הוא עדיין יוכל לעבוד בתור שומר במגרש חניה ולא תשלם לו גמלה חודשית בעבור אובדן כושר עבודה. לעומת זאת אם אותו המנתח היה מבוטח בביטוח אובדן כושר עבודה ספציפי המגן עליו מפני אובדן יכולתו להשתכר בעבודתו כרופא מנתח – די היה בכך שהוא איבד את יכולתו לנתח כדי שהוא יהיה זכאי לקבל גמלה חודשית בעבור אובדן כושר עבודה ספציפי כמנתח. ביטוח מנהלים בדר"כ כולל ביטוח אובדן כושר עבודה ספציפי. מטבע הדברים, ביטוח אובדן כושר עבודה ספציפי הינו יקר יותר מביטוח אובדן כושר עבודה מוחלט. מומלץ לכל אדם המבוטח בקרן פנסיה או בביטוח מנהלים לברר איזה סוג ביטוח אובדן כושר עבודה כלול בפוליסה, מהי גובה הקצבה שהוא עתיד לקבל במקרה של אובדן כושר עבודה ולהתאים את הפוליסה לצרכיו האמיתיים מבעוד מועד. 


 התקשר/י עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

או השאר/י פרטיך באתר ועורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה ממשרדינו יחזור אליך עוד היום לקביעת פגישת יעוץ להערכת 

שווי וסיכויי הצלחת תביעתך ללא עלות וללא התחייבות. 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support