עורך דין צבי זגלשטיין

עורך דין צבי זגלשטיין

מן העיתונות

שלום ותודה על ביקורך באתר האינטרנט של משרדנו, צוות המשרד הכולל עורכי דין ורופאים ישמח לענות על שאלותיך. ניתן לפנות באמצעות הוואטסאפ, המייל, הטלפון או באמצעות השארת פרטים באתר. 

הניסיון והידע אשר נצבר במשרדנו מתוך מסדרונות המוסדות הרפואיים השונים, המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח, מאפשר ללקוחותינו להיות בטוחים כי מרגע קבלת הייצוג בתיק, הם יוכלו להתרכז בהחלמתם ושיקומם תוך ידיעה שתביעתם מטופלת על הצד הטוב ביותר ואנו נדאג לכל הזכויות הרפואיות שלהם החל מתביעה נגד ביטוח לאומי, משרד הביטחון, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה, קבלת תג חניה לנכה,  פטור ממס הכנסה, ניידות, ועד תביעת רופאים ומוסדות רפואיים בעילה של רשלנות רפואית. התיק כולו יטופל על ידינו מרגע קבלת הייצוג ועד סופו תוך מיצוי מלוא הפיצויים והזכויות. 

כדי להשוות את הכוחות מול הגופים השונים אותם אנו תובעים, ולמקסם באמת את הפיצוי המגיע ללקוחותינו, יש צורך להעזר במומחים רפואיים כפי שעושים הנתבעים (המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון, חברות הביטוח השונות, בתי החולים ועוד). 

משרדנו המתמחה בתביעות נזיקין המשלבות רפואה ומשפט גאה לעבוד באופן שוטף עם טובי המומחים הרופואיים בישראל המייעצים למשרד בתיקי לקוחותינו. בשוטף, משרדנו נעזר ברופא המועסק במשרד דרך קבע המעניק ייעוץ יום יומי בכל תיק ותיק, בשאלות רפואיות, סעיפי הליקוי ואחוזי הנכות – דבר המקנה ייתרון משמעותי ללקוחות המשרד ולמקסום הפיצוי. 

מניסיונינו, יש משקל רב לכך שלתיקי לקוחותינו מתלווה רופא מטעם המשרד הבקי בכל פרטי המקרה, המנחה את עורכי הדין והלקוח במטרה למקסם את הפיצוי. לכך יש להוסיף כי כל עורכי הדין במשרד הינם בוגרי רפואה למשפטנים מאוניברסיטת תל-אביב, ובעלי ניסיון עשיר בייצוג תובעים מול הגופים השונים. 

אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות, לבחינת סיכויי הצלחת תביעתך ושוויה. 

ניתן ליצור קשר עם המשרד באמצעות הוואטסאפ, המייל, הטלפון  03-9444747 או השאר פרטיך באתר.

בעמוד זה תמצא כתבות מן העיתונות על משרד עורכי דין זגלשטיין.

מן העיתונות - כתבות על המשרד

מן התקשורת כתבה של אורלי וגיא על משרד עורכי דין זגלשטיין

עו"ד זגלשטיין צבי בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא, ילדה שנפגע בתאונת דרכים במעבר חצייה והמשטרה סגרה את התיק.

הופעתו הטלוויזיונית של עו"ד זגלשטיין צבי בתוכנית "אורלי וגיא" – ערוץ 10- בה דובר במקרה שהמשרד ייצג: ילדה שנפגעה במעבר חצייה והפגיעה תועדה במצלמות אבטחה שהיו במקום, למרות זאת התיק במשטרה נסגר והייה קושי להוכיח את קרות התאונה. לאחר חקירה ודרישה והתערבות המשרד התיק נפתח מחדש, הנהגת הועמדה לדין, והנערה זכתה לפיצוי כספי הולם.

—————

קרא עוד

27.07.2017

כתבה ברשת 13 על פיצויים של נפגעים בתאונות אופניים חשמליים או קורקינט חשמלי

בואו ללמוד מהם האפשרויות העומודות בפני נפגעים בתאונות אופניים חשמליות או קורקינט.

—————

קרא עוד

08.06.2021

לקבלת ייעוץ משפטי

חייגו עכשיו:

03-9444747

סיכום דבר: