משרד עורכי הדין זגלשטיין מייצג מזה למעלה מעשור אלפי לקוחות בתביעות תאונות דרכים. הידע והניסיון אשר נצברו במשרד במהלך השנים מבטיחים שלקוחותינו ייהנו מידע וניסיון נרחב אשר נצבר במשך השנים,  כך שיקבלו את הפיצוי המקסימלי . 

התקשר/י עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

או השאר/י פרטיך באתר ועורך דין ממשרדינו יחזור אליך עוד היום לקביעת פגישת יעוץ להערכת שווי וסיכויי הצלחת תביעתך 

ללא עלות וללא התחייבות.

השירות כולל ליווי וייצוג לאורך כל ההליך עד לסיום התביעה בהצלחה תוך השגת הפיצוי הגבוה ביותר שניתן. 

תאונות דרכים

יותר מ-13,000 תאונות דרכים מדווחת מידי שנה בישראל. על פי ההערכות רוב רובן של התאונות אינן מדווחות כלל וכלל, הסיבה לכך היא שמדובר לרוב ב-"תאונות קלות" או מקרים בהם הנפגעים אינם מודעים לאפשרות שביכולתם לקבל פיצוי כספי מחברות הביטוח עבור אותה "תאונה קלה".

כאמור, ישנם מקרים רבים בהם הנפגע איננו מודע לכך שהאירוע שעבר מהווה תאונת דרכים, למשל אם הנפגע נפל או נחבל בזמן הכניסה או היציאה מהרכב  – מדובר בתאונת דרכים לכל דבר ועניין וניתן לתבוע ולקבל פיצוי בגין הפגיעה. ישנן דוגמאות רבות לתאונות דרכים שהאדם הממוצע לא יעלה בדעתו לחשוב שמדובר בתאונת דרכים – ומכאן חשיבותו של עורך דין תאונות דרכים מנוסה אשר ביכולתו לזהות מיד האם מדובר בתאונת דרכים או לא.

אין זה משנה מי אשם בגרימת תאונת הדרכים. שאלת האשמה איננה משפיעה כלל וכלל על גובה התשלום או על הזכאות לקבלת התשלום מחברת הביטוח. די שאדם היה מעורב בתאונת דרכים בה היה מעורב כלי רכב מנועי כדי שתקום לו הזכות לתבוע פיצויים בגין התאונה, ואין זה משנה אם התובע היה הולך רגל, רוכב אופניים, נהג או נוסע – כולם יהיו זכאים לתבוע פיצויים בגין תאונת הדרכים.

בשנים האחרונות הרחיב המחוקק ובתי המשפט את הגדרת תאונת הדרכים תוך פסיקת פיצויים נדיבים לנפגעים, כך למשל הוכרו פגיעות בכניסה או יציאה מן כתאונות דרכים, כך גם פציעות במהלך טיפול ברכב, ועוד שלל דוגמאות המטיבות עם הנפגעים ומחייבים את חברות הביטוח לשלם פיצויים. לאור כל זאת חשוב לבדוק עם עורך דין תאונות דרכים האם התאונה או הפגיעה מהווה תאונת דרכים והאם ניתן לתבוע את חברת הביטוח.

למשרדינו מגיעים לקוחות רבים אשר חשבו שבמקרה שלהם אין מדובר בתאונת דרכים ואין להם את מי לתבוע וממי לקבל פיצוי. ואולם, לאחר בירור קצר התברר כי מדובר בתאונת דרכים אשר יכולה להניב להם פיצוי כספי מכובד.

חשוב להדגיש שגם תאונות דרכים קלות ביותר ללא ממצאים חריפים יכולות להשיא סכומים נאים בטווח של 3,000 ₪ עד 18,000 ₪,  ולכן

חבל לוותר ולא לברר !

במקרים בהם לכלי הרכב המעורב בתאונת הדרכים לא קיים ביטוח חובה בתוקף בעת התאונה, ניתן לתבוע את "קרנית" אשר תפצה את הנפגעים בתאונה, אולם לא כל נפגע זכאי לפיצוי מקרנית.

במקרים בהם הפגיעה היא קשה, ויכולתו של הלקוח להשתכר נפגעה, ניתן לתבוע מחברת הביטוח לשלם מקדמה על חשבון הפיצויים הסופיים – תביעה זו נקראת "תשלום תכוף". במקרים בהם תביעה זו מבוצעת כראוי ההליך הוא מהיר מאוד והנפגע מקבל את הכספים במהירות וזאת במטרה שיוכל להשתמש בכספים לצורכי מחיה וטיפול רפואי.

משרדנו בעל ניסיון רב בניהול תביעות תאונות דרכים מול חברות הביטוח ו"קרנית". אנו פועלים במרץ כדי להשיג ללקוחותינו את הפיצוי המרבי בהן, ולשם כך אנו מנחים את לקוחותינו אילו מסמכים נחוצים להם כדי להביא להצלחת התביעה ובמקרה הצורך מופנים הלקוחות למומחים רפואיים ולבדיקות רפואיות במטרה לבסס ולחזק את התיק במטרה להשיא פיצוי מקסימלי מחברות הביטוח. משרדנו מלווה את הלקוחות מהיום הראשון ועד לסיום התביעה וקבלת הפיצוי המרבי.


חשוב לציין כי בתיקי תאונות דרכים החוק מגביל את גובה שכר הטרחה שעורך דין תאונות דרכים יכול לדרוש באחוזים מסכום הפיצוי הסופי, ולכן שכר הטרחה יהיה זהה. לאור זאת  מומלץ לבחור במשרד עורכי דין ותיק ומנוסה.


התקשר/י עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

או השאר/י פרטיך באתר ועורך דין תאונות דרכים ממשרדינו יחזור אליך עוד היום לקביעת פגישת יעוץ להערכת שווי וסיכויי הצלחת 

תביעתך ללא עלות וללא התחייבות.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support