משרד עו"ד זגלשטיין

תאונות דרכים

משרד עורכי הדין זגלשטיין מייצג מזה למעלה מעשור אלפי לקוחות בתביעות כנגד חברות הביטוח המבטחות בביטוח חובה, כנגד הפול המבטחת וכנגד קרנית – בתביעות לקבלת פיצוי בגין נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה מתאונות דרכים. הידע והניסיון אשר נצברו במשרד במהלך השנים מבטיחים שלקוחותינו ייהנו מידע וניסיון נרחב ומעמיק, המאפשר קביעת אסטרטגיה לניהול מיטבי של היק וסיומו במהירות תוך השגת הפיצוי המקסימלי. 

התקשר/י עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

או השאר/י פרטיך באתר ועורך דין ממשרדינו יחזור אליך עוד היום לקביעת פגישת יעוץ להערכת שווי וסיכויי הצלחת תביעתך 

ללא עלות וללא התחייבות.

אנו מעניקים שירות משפטי מלא הכולל ליווי וייצוג לאורך כל ההליך מתחילתו ועד לסיום התביעה בהצלחה תוך השגת הפיצוי הגבוה ביותר שניתן. 

מהי תאונת דרכים?

יותר מ-13,000 תאונות דרכים מדווחת מידי שנה בישראל. על פי ההערכות רוב רובן של התאונות אינן מדווחות כלל וכלל, משום שלרוב מדובר ב-"תאונות קלות", או מקרים בהם הנפגעים אינם מודעים שמדובר בתאונת דרכים ברת פיצוי ושבאפשרותם לקבל פיצוי כספי מחברת הביטוח המבטחת את רכבם בביטוח חובה עבור אותה "תאונה קלה".

כאמור, ישנם מקרים רבים בהם הנפגע כלל אינו מודע לכך שהאירוע שעבר מהווה תאונת דרכים ברת פיצוי לכל דבר ועניין. למשל, אם אדם נפל או נחבל בזמן שנכנס או יצא מן הרכב  – מדובר בתאונת דרכים לכל דבר ועניין וניתן לתבוע פיצוי עבור כל נזק גופני שנגרם ולקבל פיצוי בגין הפגיעה. ישנן דוגמאות רבות לתאונות דרכים שהאדם הממוצע לא יעלה בדעתו לחשוב שמדובר בתאונת דרכים – ומכאן חשיבותו של עורך דין תאונות דרכים מנוסה אשר ביכולתו לזהות מיד האם מדובר בתאונת דרכים או לא.

אין זה משנה מי אשם בגרימת תאונת הדרכים. שאלת האשמה איננה משפיעה כלל וכלל על גובה התשלום או על הזכאות לקבלת התשלום מחברת הביטוח. די שאדם היה מעורב בתאונת דרכים בה היה מעורב כלי רכב מנועי כדי שתקום לו הזכות לתבוע פיצויים בגין התאונה, ואין זה משנה אם התובע היה הולך רגל, רוכב אופניים, נהג או נוסע – כולם יהיו זכאים לתבוע פיצויים בגין תאונת הדרכים.

בשנים האחרונות הרחיב המחוקק ובתי המשפט את הגדרת תאונת הדרכים תוך פסיקת פיצויים נדיבים לנפגעים, כך למשל הוכרו פגיעות בכניסה או יציאה מן כתאונות דרכים, כך גם פציעות במהלך טיפול ברכב, ועוד שלל דוגמאות המטיבות עם הנפגעים ומחייבים את חברות הביטוח לשלם פיצויים. לאור כל זאת חשוב לבדוק עם עורך דין תאונות דרכים האם התאונה או הפגיעה מהווה תאונת דרכים והאם ניתן לתבוע את חברת הביטוח.

למשרדינו מגיעים לקוחות רבים אשר חשבו שבמקרה שלהם אין מדובר בתאונת דרכים ואין להם את מי לתבוע וממי לקבל פיצוי. ואולם, לאחר בירור קצר התברר כי מדובר בתאונת דרכים אשר יכולה להניב להם פיצוי כספי מכובד.

חשוב להדגיש שגם תאונות דרכים קלות ביותר ללא ממצאים חריפים יכולות להשיא סכומים נאים בטווח של 3,000 ₪ עד 18,000 ₪,  ולכן

חבל לוותר ולא לברר !

במקרים בהם לכלי הרכב המעורב בתאונת הדרכים לא קיים ביטוח חובה בתוקף בעת התאונה, ניתן לתבוע את "קרנית" אשר תפצה את הנפגעים בתאונה, אולם לא כל נפגע זכאי לפיצוי מקרנית.(קישור יוצא לאתר קרנית).

במקרים בהם הפגיעה היא קשה, ויכולתו של הלקוח להשתכר נפגעה, ניתן לתבוע מחברת הביטוח לשלם מקדמה על חשבון הפיצויים הסופיים – תביעה זו נקראת "תשלום תכוף". במקרים בהם תביעה זו מבוצעת כראוי ההליך הוא מהיר מאוד והנפגע מקבל את הכספים במהירות וזאת במטרה שיוכל להשתמש בכספים לצורכי מחיה וטיפול רפואי.

משרדנו בעל ניסיון רב בניהול תביעות תאונות דרכים מול חברות הביטוח השונות ו-"קרנית". אנו פועלים במרץ כדי להשיג ללקוחותינו את הפיצוי המרבי בהן, לקוחותינו זוכים לליווי וייעוץ משפטי צמוד לאורך כל ההליך במטרה להשיא פיצוי מקסימלי מחברות הביטוח. 

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

או השאר פרטיך באתר ועורך דין תאונות דרכים ממשרדינו יחזור אליך עוד היום לקביעת פגישת יעוץ להערכת שווי וסיכויי 

הצלחת תביעתך ללא עלות וללא התחייבות.

ביטוח תאונות דרכים

ביטוח תאונות דרכים מכסה אותך במקרים בהם נפצעת, נפגעת, בתאונת דרכים.

ואם הינכם מבוטחים באפשרותם לקבל פיצוי כספי מחברת הביטוח המבטחת את רכבם בביטוח חובה עבור אותה תאונת דרכים.

בהתאם לפוליסת הביטוח אותה רכשת, הנך, מכוסה בגין נזקי גוף במקרים של תאונת דרכים.
להבטחת הכיסוי הביטוחי בפוליסה זו עליך לפנות למשטרה בעת האירוע ולהעביר הודעה על כך לחברת הביטוח שביטחה את הרכב בו נהגת.​

לפרטים נוספים, לחץ על לינק זה בכדי לקרוא עוד על הליך התביעה לפיצוי בגין נזקי גוף במקרה של תאונת דרכים.

חבל לוותר ולא לברר!

משרד עורכי דין זגלשטיין תאונות דרכים

משרדינו מעניק את שרותיו על בסיס הצלחה, התקשר עכשיו לטלפון: 03-9444747 או השאר פרטים בטופס למטה.

קישורים פנימיים:

אודות צוות משרד עורכי דין זגלשטיין

עמוד פסקי דין

עמוד מאמרים

נותנים בחזרה בשביל הקהילה

קישור לאתר לשכת עורכי הדין

אנו מזמינים אותך להתרשם מהתוכן באתר, מגוון מאמרים ופסקי דין בנושאים בהם עוסק המשרד.

אנו מקווים שתוכל להפיק תועל מהתוכן באתר, אולם יש להדגיש כי התוכן מתעדכן מעת לעת.

התוכן באתר אינו יכול להחליף ייעוץ משפטי פרטני בשום צורה ואופן.

התקשר/י עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

או השאר/י פרטיך באתר ועורך דין תביעת משרד הביטחון ממשרדינו יחזור אליך עוד היום לקביעת פגישת יעוץ להערכת שווי וסיכויי 

הצלחת תביעתך ללא עלות וללא התחייבות.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support