עורך דין צבי זגלשטיין

עורך דין צבי זגלשטיין

עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף

משרד עורכי הדין זגלשטיין מייצג מזה למעלה מעשור אלפי לקוחות בתביעות כנגד חברות הביטוח המבטחות בביטוח חובה, כנגד הפול המבטחת וכנגד קרנית – בתביעות לקבלת פיצוי בגין נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה מתאונות דרכים. הידע והניסיון אשר נצברו במשרד במהלך השנים מבטיחים שלקוחותינו ייהנו מידע וניסיון נרחב ומעמיק, המאפשר קביעת אסטרטגיה לניהול מיטבי של היק וסיומו במהירות תוך השגת הפיצוי המקסימלי. 

אנו מעניקים שירות משפטי מלא הכולל ליווי וייצוג לאורך כל ההליך מתחילתו ועד לסיום התביעה בהצלחה תוך השגת הפיצוי הגבוה ביותר שניתן. 

אנו מזמינים אותך להתרשם מהתוכן באתר, מגוון מאמרים ופסקי דין בנושאים בהם עוסק המשרד.

בתחומי נזקי הגוף ותאונות: תאונות דרכיםנפילה ברחובתביעות סיעודתביעות משרד הביטחוןתג נכהתביעות פנסיהאובדן כושר עבודהחבות מעבידים.

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ עם עורך דין מומחה לתאונות דרכים: 03-9444747 

ו/או השאר פרטיך באתר, לקביעת פגישת יעוץ 

 ללא עלות וללא כל התחייבות. 

מהי תאונת דרכים?

יותר מ-13,000 תאונות דרכים מדווחת מידי שנה בישראל. על פי ההערכות רוב רובן של התאונות אינן מדווחות כלל וכלל, משום שלרוב מדובר ב-"תאונות קלות", או מקרים בהם הנפגעים אינם מודעים שמדובר בתאונת דרכים ברת פיצוי ושבאפשרותם לקבל פיצוי כספי מחברת הביטוח המבטחת את רכבם בביטוח חובה עבור אותה "תאונה קלה".

כאמור, ישנם מקרים רבים בהם הנפגע כלל אינו מודע לכך שהאירוע שעבר מהווה תאונת דרכים ברת פיצוי לכל דבר ועניין. למשל, אם אדם נפל או נחבל בזמן שנכנס או יצא מן הרכב  – מדובר בתאונת דרכים לכל דבר ועניין וניתן לתבוע פיצוי עבור כל נזק גופני שנגרם ולקבל פיצוי בגין הפגיעה. ישנן דוגמאות רבות לתאונות דרכים שהאדם הממוצע לא יעלה בדעתו לחשוב שמדובר בתאונת דרכים – ומכאן חשיבותו של עורך דין תאונות דרכים מנוסה אשר ביכולתו לזהות מיד האם מדובר בתאונת דרכים או לא.

אין זה משנה מי אשם בגרימת תאונת הדרכים. שאלת האשמה איננה משפיעה כלל וכלל על גובה התשלום או על הזכאות לקבלת התשלום מחברת הביטוח. די שאדם היה מעורב בתאונת דרכים בה היה מעורב כלי רכב מנועי כדי שתקום לו הזכות לתבוע פיצויים בגין התאונה, ואין זה משנה אם התובע היה הולך רגל, רוכב אופניים, נהג או נוסע – כולם יהיו זכאים לתבוע פיצויים בגין תאונת הדרכים.

בשנים האחרונות הרחיב המחוקק ובתי המשפט את הגדרת תאונת הדרכים תוך פסיקת פיצויים נדיבים לנפגעים, כך למשל הוכרו פגיעות בכניסה או יציאה מן כתאונות דרכים, כך גם פציעות במהלך טיפול ברכב, ועוד שלל דוגמאות המטיבות עם הנפגעים ומחייבים את חברות הביטוח לשלם פיצויים. לאור כל זאת חשוב לבדוק עם עורך דין תאונות דרכים האם התאונה או הפגיעה מהווה תאונת דרכים והאם ניתן לתבוע את חברת הביטוח.

למשרדינו מגיעים לקוחות רבים אשר חשבו שבמקרה שלהם אין מדובר בתאונת דרכים ואין להם את מי לתבוע וממי לקבל פיצוי. ואולם, לאחר בירור קצר התברר כי מדובר בתאונת דרכים אשר יכולה להניב להם פיצוי כספי מכובד.

חשוב להדגיש שגם תאונות דרכים קלות ביותר ללא ממצאים חריפים יכולות להשיא סכומים נאים בטווח של 3,000 ₪ עד 18,000 ₪,  ולכן

חבל לוותר ולא לברר !

במקרים בהם לכלי הרכב המעורב בתאונת הדרכים לא קיים ביטוח חובה בתוקף בעת התאונה, ניתן לתבוע את "קרנית" אשר תפצה את הנפגעים בתאונה, אולם לא כל נפגע זכאי לפיצוי מקרנית (קישור לאתר קרנית).

במקרים בהם הפגיעה היא קשה, ויכולתו של הלקוח להשתכר נפגעה, ניתן לתבוע מחברת הביטוח לשלם מקדמה על חשבון הפיצויים הסופיים – תביעה זו נקראת "תשלום תכוף". במקרים בהם תביעה זו מבוצעת כראוי ההליך הוא מהיר מאוד והנפגע מקבל את הכספים במהירות וזאת במטרה שיוכל להשתמש בכספים לצורכי מחיה וטיפול רפואי.

משרדנו בעל ניסיון רב בניהול תביעות תאונות דרכים מול חברות הביטוח השונות ו-"קרנית". אנו פועלים במרץ כדי להשיג ללקוחותינו את הפיצוי המרבי בהן, לקוחותינו זוכים לליווי וייעוץ משפטי צמוד לאורך כל ההליך במטרה להשיא פיצוי מקסימלי מחברות הביטוח. 

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

ו/או השאר פרטיך באתר, לקביעת פגישת יעוץ 

 ללא עלות וללא כל התחייבות. 

תאונות דרכים נזקי גוף - בפירוט:

ביטוח תאונות דרכים

ביטוח תאונות דרכים מכסה אותך במקרים בהם נפצעת, נפגעת, בתאונת דרכים.

ואם הינכם מבוטחים באפשרותם לקבל פיצוי כספי מחברת הביטוח המבטחת את רכבם בביטוח חובה עבור אותה תאונת דרכים.

בהתאם לפוליסת הביטוח אותה רכשת, הנך, מכוסה בגין נזקי גוף במקרים של תאונת דרכים.
להבטחת הכיסוי הביטוחי בפוליסה זו עליך לפנות למשטרה בעת האירוע ולהעביר הודעה על כך לחברת הביטוח שביטחה את הרכב בו נהגת.​

חבל לוותר ולא לברר!

אנו מזמינים אותך להתרשם מהתוכן באתר, מגוון מאמרים ופסקי דין בנושאים בהם עוסק המשרד, כולם נכתבו והונגשו על-ידכם על-ידי עורך דין תאונות דרכים מומחה.

אנו מקווים שתוכל להפיק תועל מהתוכן באתר, אולם יש להדגיש כי התוכן מתעדכן מעת לעת.

התוכן באתר אינו יכול להחליף ייעוץ משפטי פרטני בשום צורה ואופן.

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

ו/או השאר פרטיך באתר, לקביעת פגישת יעוץ עם עורך דין תאונות דרכים במרכז צבי זגלשטיין 

 ללא עלות וללא כל התחייבות. 

שאלות נפוצות - עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף

משרדנו מייצג ומלווה את לקוחותיו בהצלחה משנת 2006.

עם אלפי הצלחות בתביעות כנגד חברות הביטוח וכנגד קרנית, אנו נסייע גם לכם בקבלת הפיצויים בגין נזקי הגוף אשר נגמרו לכם עקב התאונה.

המשרד מטפל במגוון רחב של תיקים לרבות תאונת דרכים עם אופנוע, תאונות קורקינט, תאונות אופניים, תאונת כלי רכב בעל 4 גלגלים, ובפרוצדורות מורכבות שמטרתן להוכיח נזק גופני או נפשי למען מיצוי זכויות המיוצג.

משרד עורך דין תאונות דרכים במרכז צבי זגלשטיין שוכן בתל אביב, ברחוב המסגר 56, קומה 2.

משרד צבי זגלשטיין | עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף במרכז הארץ, פעילים החל משנת 2006

לקבלת ייעוץ משפטי

חייגו עכשיו:

03-9444747

סיכום דבר: