נפילה בעבודה

שלום, וברוכים הבאים לאתר של משרד עורכי הדין זגלשטיין, אנו מייצגים משנת 2006 אלפי לקוחות בתביעות תאונות עבודה מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה 97%.

הידע והניסיון אשר נצברו במשרד במהלך השנים מבטיח ללקוחותינו ייעוץ ייצוג וליווי מקצועי  לאורך כל ההליך, מתחילתו ועד סופו. כולל ליווי וייצוג בוועדות הרפואיות על ידי עורך דין בעל הכשרה מתאימה לייצוג בוועדות מול רופאי המוסד לביטוח לאומי (בוגרי רפואה למשפטנים מאוניברסיטת תל-אביב). 

יודגש כי משרדנו מעניק ייעוץ משפטי מקיף למימוש כל הזכויות המגיעות ללקוחותינו במטרה למקסם את הפיצוי המגיע להם. 

אין מדובר בשירות של מילוי טפסים בלבד, או בייעוץ שאינו משפטי וכל מיני שירותים חלקיים או שירותי תיווך למיניהם. 

אנו מציעים שירות מלא וכולל, הכולל: ייצוג בכל הוועדות, הגשת ערעור על החלטות וועדות, ערעור על החלטות פקיד תביעות בביית הדין לעבודה, תביעות כל הביטוחים, תבחיעות ניידות , תביעות לפטור ממס, ועוד. (יכול לעניין אותך:  תאונות עבודה, מחלת מקצוע, נכות כללית, שירותים מיוחדים, ניידות ). 

כאשר מתעורר הצורך משרדנו מעניק ייצוג בניהול משא ומתן מול המוסד לביטוח לאומי בנושאים שונים כגון ביטול והקטנת חובות/קנסות, ועוד.  

כאמור, משרדנו מציע שירות מלא הכולל ליווי וייצוג של לקוחותינו לאורך כל ההליך: החל מגיבוש האסטרטגיה המתאימה ביותר למקסום הזכויות והפיצויים עבור הלקוח, לאחר מכן הגשת התביעות המתאימות, ליווי וייצוג בוועדות הרפואיות עד לסיום ההליך תוך השגת הפיצוי המרבי.

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

ו/או השאר פרטיך באתר, לקביעת פגישת יעוץ 

 ללא עלות וללא כל התחייבות. 

ו

מהי נפילה בעבודה

במקרים של נפילה בעבודה, הן המעסיק והן חברות הביטוח המבטחות את מקום העבודה, יעשו כל מאמץ בכדי להראות כי האשם התורם של התובע הוא מקסימלי, וזאת בכדי להפחית עד כמה שניתן את סכום הפיצוי הכספי.
לנתבעים שיטות רבות לעשות זאת, למשל:
ינסו להוכיח כי הסביבה בה העובד נפל אינה לקויה, כי זווית הדריכה הייתה הסיבה לנפילה, חוסר עירנות של העובד כתוצאה מעייפות, שיכורת, הסחת דעת וכדומה.
ינסו להראות כי לא קיימת רשלנות מצד המעסיק, לא היו פגעי טבע מעורבים או כשלים טכניים הגרמו לנפילה.

זאת משום נפילה או מעידה של עובד על רקע סיבה הטמונה בעובד עצמו, מבלי שהיה כל מכשול בדרכו, או כל גורם הקשור לעבודתו שבגינו נפל, לא תוכר כתאונת עבודה.
בכל מקרה תאונתי, מוגדר האשם התורם כסך התרשלות האדם התרמה לנזק. על האדם הסביר לנהוג ביחס זהיר כלפי אדם אחר וכן כלפי עצמו.

ולמרות שבמקרים רבים ברור כי קיים קשר סיבתי בין הנפילה לבין מקום העבודה, הצד הנתבע של חברות הביטוח והמעסיק, מצליחות, שלא בצדק, להוכיח כי אין קשר בין הנפילה לעבודה וחוסכות את תשלום הפיצויים לעובד שנפצע.
אלו מקרים שימשיכו לקרות, גם מעצם המורכבות בהוכחה, וגם כי עורכי דין רבים לא מתכוננים כמו שצריך לתיקים אלו.

במשרד עורכי דין זגלשטיין, יושבים עורכי דין בוגרים השתלמות רפואה למשפטנים מאונברסיטת תל אביב, וזאת בכדי להגיע לשילוב בין הידע הרפואי לידע המשפטי המעניק למשרדנו יכולת מיוחדת לפיצוח תיקים מורכבים וקשים, בפרט מקרים של נפילות בעבודה.

תאונת עבודה - בפירוט:

אנו מזמינים אותך להתרשם מהתוכן באתר, מגוון מאמרים ופסקי דין בנושאים בהם עוסק המשרד.

אנו מקווים שתוכל להפיק תועל מהתוכן באתר, אולם יש להדגיש כי התוכן מתעדכן מעת לעת.

התוכן באתר אינו יכול להחליף ייעוץ משפטי פרטני בשום צורה ואופן.

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

ו/או השאר פרטיך באתר, לקביעת פגישת יעוץ 

 ללא עלות וללא כל התחייבות.