תאונה בדרך לעבודה

שלום, וברוכים הבאים לאתר של משרד עורכי הדין זגלשטיין, אנו מייצגים משנת 2006 אלפי לקוחות בתביעות תאונות עבודה מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה 97%.

הידע והניסיון אשר נצברו במשרד במהלך השנים מבטיח ללקוחותינו ייעוץ ייצוג וליווי מקצועי  לאורך כל ההליך, מתחילתו ועד סופו. כולל ליווי וייצוג בוועדות הרפואיות על ידי עורך דין בעל הכשרה מתאימה לייצוג בוועדות מול רופאי המוסד לביטוח לאומי (בוגרי רפואה למשפטנים מאוניברסיטת תל-אביב). 

יודגש כי משרדנו מעניק ייעוץ משפטי מקיף למימוש כל הזכויות המגיעות ללקוחותינו במטרה למקסם את הפיצוי המגיע להם. 

אין מדובר בשירות של מילוי טפסים בלבד, או בייעוץ שאינו משפטי וכל מיני שירותים חלקיים או שירותי תיווך למיניהם. 

אנו מציעים שירות מלא וכולל, הכולל: ייצוג בכל הוועדות, הגשת ערעור על החלטות וועדות, ערעור על החלטות פקיד תביעות בביית הדין לעבודה, תביעות כל הביטוחים, תבחיעות ניידות , תביעות לפטור ממס, ועוד. (יכול לעניין אותך:  תאונות עבודה, מחלת מקצוע, נכות כללית, שירותים מיוחדים, ניידות ). 

כאשר מתעורר הצורך משרדנו מעניק ייצוג בניהול משא ומתן מול המוסד לביטוח לאומי בנושאים שונים כגון ביטול והקטנת חובות/קנסות, ועוד.  

כאמור, משרדנו מציע שירות מלא הכולל ליווי וייצוג של לקוחותינו לאורך כל ההליך: החל מגיבוש האסטרטגיה המתאימה ביותר למקסום הזכויות והפיצויים עבור הלקוח, לאחר מכן הגשת התביעות המתאימות, ליווי וייצוג בוועדות הרפואיות עד לסיום ההליך תוך השגת הפיצוי המרבי.

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

ו/או השאר פרטיך באתר, לקביעת פגישת יעוץ 

 ללא עלות וללא כל התחייבות. 

ו

מהי תאונה בדרך לעבודה

תאונות דרכים הן גורם המוות הראשון בקרב צעירים מעל גיל עשר, ומגיעות לממדים של מגיפת בריאות עולמית – כך עולה מדו"ח שפורסם על ידי הקמפיין העולמי לבטיחות בכבישים.
על פי עמותת אור ירוק ישנם 44 -הרוגים מתחילת השנה.

אנו במשרד עורכי דין זגלשטיין מסכימים עם דעת עמותת אור ירוק וחושבים כי לא נכון להטיל את כל האשם רק על נהגים והולכי רגל, וכי תפקיד המדינה להגן על משתמשי הדרך מטעויות ולצמצם את מספר הנפגעים בכבישים על ידי בניית תשתיות מצילות חיים כמו גדרות הפרדה בין נתיבים, הגברת האכיפה, חינוך לבטיחות בדרכים מגיל הגן, קיצור זמן הטיפול בפצועים מתאונות ועידוד השימוש באביזרי בטיחות מצילי חיים – הכול על ידי השקעת כסף ומאמץ.

אנו מעריכים את עבודת עמותת אור ירוק וניסיוניה הבלתי פוסקים להפחית את כמות התאונות במדינה, ואנו יודעים שאת הנזק שנגרם לא ניתן לבטל, ולכן אנו נעשה את המאמץ המקסימלי בכדי להחזיר לתלם את לקוחותינו שעברו תאונת דרכים בדרך לעבודה.
נעשה זאת על ידי הפרכת כל ניסיון של חברות הביטוח והמעסיק שלכם להוכיח כי התאונה לא הייתה בדרכם מהעבודה או לעבודה.
נגבש אסטרטגייה מתאימה, שתכלול את מימוש זכויותכים לא רק בגין תאונת העבודה שקרתה לכם, גם מול חברות הביטוח השונות וגם אל מול המוסד לביטוח לאומי, במקרים של נכות כללית, קצבת ניידות, תג נכה, פטור ממס הכנסה, ועוד..

תאונת עבודה - בפירוט:

לצד מדריך זה העוסק בתאונה בדרך לעבודה, אנו מזמינים אותך להתרשם מהתוכן באתר, מגוון מאמרים ופסקי דין בנושאים בהם עוסק המשרד.

אנו מקווים שתוכל להפיק תועל מהתוכן באתר, אולם יש להדגיש כי התוכן מתעדכן מעת לעת.

התוכן באתר אינו יכול להחליף ייעוץ משפטי פרטני בשום צורה ואופן.

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון: 03-9444747 

ו/או השאר פרטיך באתר, לקביעת פגישת יעוץ 

 ללא עלות וללא כל התחייבות. 

לקבלת ייעוץ משפטי

חייגו עכשיו:

03-9444747

סיכום דבר:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support