רשלנות רפואית

משרדנו מייצג משנת 2006 נפגעים בתביעות לרשלנות רפואית. הידע והניסיון אשר נצברו במשרד במהלך השנים מבטיחים שלקוחותינו ייהנו מידע וניסיון נרחב אשר נצבר במשך השנים, ויקבלו את הפיצוי המקסימלי שניתן. 

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ : 03-9444747 

או השאר פרטיך באתר ועורך דין ממשרדינו יחזור אליך עוד היום לקביעת פגישת יעוץ להערכת שווי וסיכויי הצלחת תביעתך 

ללא עלות וללא התחייבות.

משרדינו מציע שירות כולל ומלא לאורך כל ההליך עד לסיום התביעה תוך השגת הפיצוי המרבי. 

מהי רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית באה לידי ביטוי בדרכים שונות, ביניהן ניתן למצוא:

  • רשלנות בביצוע ניתוחים (כל סוגי הניתוחים מקטן עד גדול מניתוחים פלסטיים ועד ניתוחים מצילי חיים).
  • רשלנות עקב טעות באבחון.
  • רשלנות עקב איחור באבחון.
  • רשלנות עקב הענקת טיפול שגוי.
  • רשלנות עקב מניעת ו/או איחור במתן טיפול רפואי.
  • רשלנות רפואית בניהול לידה ובמעקב הריון. 
  • רשלנות רפואית של רופא שיניים.

 

על הרופאים מוטלת החובה להעניק את הטיפול הרפואי הטוב ביותר שניתן על ידם תוך הימנעות מסכנות מיותרות ומגרימת נזק לחולה. כאשר מעניק הטיפול הרפואי חורג מאמות המידה המקובלות וגורם עקב כך לנזק פיזי או נפשי לחולה תקום עילת תביעה ברשלנות רפואית.  

במידה ואינך מרוצה מן הטיפול הרפואי אשר ניתן לך ומתוצאותיו רצוי לברר עם עו"ד לרשלנות רפואית האם מדובר ברשלנות רפואית.

תביעת רשלנות רפואית מוגשת על ידי עו"ד רשלנות רפואית כנגד מעניק הטיפול הרפואי עצמו ו/או כנגד המוסד הרפואי בו הוענק הטיפול כגון מרפאות פרטיות, בתי חולים או קופות החולים.

תביעת רשלנות תוגש במקרים בהם נגרם נזק נפשי או פיזי עקב חריגה מהסטנדרט הרפואי המקובל, ואולם, חשוב להדגיש כי ישנם פרוצדורות רפואיות אשר נושאות בחובן סיכון כלשהו בביצוען, ולכן לא כל מחלה שנתגלתה או פגיעה פיזית או נפשית תחשב לרשלנות רפואית. כדי לזכות בפיצוי עבור הנזקים הנטענים יש להוכיח כי היתה התרשלות בטיפול הרפואי וכי הנזקים הנטענים נגרמו כתוצאה מן הטיפול הרפואי הרשלני.

משרדנו מנוסה בניהול תביעות רשלנות רפואית, אנו עוסקים בתחום משנת 2006. משרדנו פועל בתיקי רשלנות רפואית על בסיס הצלחה, ניתן להשאיר פרטים באתר ועורך דין לרשלנות רפואית ייצור קשר בהקדם לצורך קביעת פגישת ייעוץ ללא עלות. בפגישה זו ישמע עורך הדין את השתלשלות העניינים אשר הביאה לנזק הרפואי או הנפשי, לאחר מכן אנו נאסוף את החומר הרפואי הדרוש מתיקו הרפואי של הלקוח אצל הגורמים השונים, בהתייעצות עם טובי המומחים הרפואיים תתקבל החלטה האם ניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית במקרה הזה.

במידה והייתה רשלנות רפואית, אנו נפנה אותך למומחה רפואי (מהמובילים בתחומו) אשר יכתוב חוות דעת רפואית הנדרשת לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית. בשלב הבא אנו נגיש תביעה לרשלנות רפואית לבית המשפט וננהל את המאבק המשפטי מול הגופים הרלבנטיים עד לקבלת הפיצוי המלא עבור כל נזקיך.     

 

התקשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ : 03-9444747 

או השאר פרטיך באתר ועורך דין רשלנות רפואית ממשרדינו יחזור אליך עוד היום לקביעת פגישת יעוץ להערכת שווי וסיכויי 

הצלחת תביעתך ללא עלות וללא התחייבות. 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support